GILETTЕ Proglide пауер резерва 2/1

GILETTЕ Proglide пауер резерва 2/1

GILETTЕ Proglide power rezerva 2_1

GILETTЕ Proglide пауер резерва 2/1

729 ден

Има

729 ден

GILETTЕ Proglide пауер резерва 2/1

Достапност: Има SKU: 039540

Опис

GILETTЕ Proglide пауер резерва 2/1

Опис: Жилет Proglide
Состав: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Германија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: