GILETTE Blue 3 comfort 1/1

GILETTE Блу 3

GILETTE Blue 3 comfort 1/1

95 ден

Има

95 ден

GILETTE Blue 3 comfort

Достапност: Има SKU: 022017

Опис

GILETTE Blue 3 comfort 1/1

Опис: жилет со три сечила
Состав: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: