GEORGE KARELIAS FILTER Цигари

GEORGE KARELIAS FILTER Цигари

GEORGE KARELIAS FILTER Цигари

160 ден

Out of stock

160 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 065134

Опис

GEORGE KARELIAS FILTER Цигари

Опис: Џорџ Карелиас филтер цигари

Состав: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: