GENERAL OCEAN Освежувач за простории 150gr

GENERAL OCEAN Освежувач за простории 150gr

GENERAL OCEAN Освежувач за простории 150gr

GENERAL OCEAN Освежувач за простории 150gr

58 ден

Има

58 ден

Достапност: Има SKU: 030850

Опис

GENERAL OCEAN Освежувач за простории 150gr

Опис:  Освежувач за простории со мирис на океан.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 150gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: