GENERAL FRESH Освежувач за простории шумско 150gr

GENERAL FRESH Освежувач за простории шумско 150gr

GENERAL FRESH Освежувач за простории со шумски тонови 150gr

GENERAL FRESH Освежувач за простории шумско 150gr

58 ден

Има

58 ден

Достапност: Има SKU: 030851

Опис

GENERAL FRESH Освежувач за простории шумско 150gr

Опис: Освежувач за простории со мирис на шумско овошје, 150 гр.

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 150gr

Земја на потекло: Означено на пакувањето

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: