GENERAL FRESH Микро спреј 15ml

GENERAL FRESH Микро спреј 15ml

GENERAL FRESH Микро спреј 15ml

82 ден

Out of stock

82 ден

GENERAL FRESH Микро спреј 15ml

Достапност: Нема на залиха SKU: 024901

Опис

Опис:  GENERAL FRESH Микро спреј.

Микро спреј освежувач за простории.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето:  15ml

Употребливо до:  Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Полска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: