GENERAL FRESH DEO STICK За WC 30gr

GENERAL FRESH DEO STICK За WC 30gr

GENERAL FRESH DEO STICK За WC 30gr

19 ден

Има

19 ден

Достапност: Има SKU: 017448

Опис

GENERAL FRESH DEO STICK  WC 30gr

Опис: Део Стик Океан за тоалет

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 30gr

Земја на потекло: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: