GENERAL FRESH DEO STICK OCEAN За WC 40gr

GENERAL FRESH DEO STICK OCEAN За WC 40gr

GENERAL FRESH DEO STICK OCEAN За WC 40gr

29 ден

Има

29 ден

Достапност: Има SKU: 030847

Опис

GENERAL FRESH DEO STICK OCEAN За WC 40gr

Опис: Део Стик Океан за тоалет

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 40gr

Земја на потекло: Означено на пакувањето

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: