GENERAL FRESH BLUE Гел за казанче + DEO Стик Шумско

GENERAL FRESH BLUE Гел за казанче + DEO Стик Шумско

GENERAL FRESH BLUE Гел за казанче + DEO STIK Шумско

GENERAL FRESH BLUE Гел за казанче + DEO Стик Шумско

59 ден

Има

59 ден

Достапност: Има SKU: 030849

Опис

Опис: GENERAL FRESH BLUE Гел за казанче + DEO STIK Шумско.

Део гел за казанче.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето:

Употребливо до:  Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Полска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: