GENERA Сапун интимен зелен 300ml

GENERA Сапун интимен зелен 300ml

GENERA Сапун интимен зелен 300ml

108 ден

Out of stock

108 ден

GENERA Сапун интимен зелен 300ml

Достапност: Нема на залиха SKU: 013366

Опис

GENERA Сапун интимен зелен 300ml

Опис: GENERA Сапун интимен зелен.

За интимна хигиена со заштитен ефект. Збогатен со алое вера и невен има заштитен и смирувачки ефект.

Дерматолошки тестиран.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 300ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Италија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: