GENERA Маска за коса алое 500ml

GENERA Маска за коса алое 500ml

GENERA Маска за коса алое 500ml

116 ден

Out of stock

116 ден

GENERA Маска за коса алое 500ml

Достапност: Нема на залиха SKU: 013355

Опис

GENERA Маска за коса алое 500ml

Опис: Маска за коса со алое вера. Длабински делува во заштитата и хранењето на косата. Содржи природен екстракт од алое вера кое ја прави косата сјајна и јака. После шампонирање се втрива на влажна коса и по 10-15 мин. се плакне. Само за надворешна употреба.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 500ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Италија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: