GELVE Топло чоколадо 150gr

GELVE Топло чоколадо 150gr

GELVE Топло чоколадо 150gr

GELVE Топло чоколадо 150gr

67 ден

Има

67 ден

GELVE Топло чоколадо 150gr

Достапност: Има SKU: 012047

Опис

Опис:  GELVE Топло чоколадо.

Мешавина во прав за подготовка на инстант пијалок со вкус на чоколадо.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 150gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: