GARNIER SENSATION S9 Фарба за коса

GARNIER SENSATION S9 Фарба за коса

GARNIER SENSATION S9 Фарба за коса

182 ден

Има

182 ден

Достапност: Има SKU: 021444

Опис

GARNIER SENSATION S9 Фарба за коса

Опис:  Фарба за коса.

Нето: 1/1

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Полска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: