-24%

GARNIER Sensation Фарба за коса 111

GARNIER SENSATION 111 Фарба за коса

GARNIER Sensation Фарба за коса 111

182 ден 139 ден

Има

182 ден 139 ден

Понудата истекува за:
6Дена16Саати34Минути24Секунди
Достапност: Има SKU: 026927

Опис

GARNIER Sensation Фарба за коса 111

 

Опис:  Фарба за коса.

Нето: 1/1

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Полска

 

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: