GARNIER Крем BOTANICAL за нормална кожа 50ml

GARNIER Крем BOTANICAL за нормална кожа 50ml

GARNIER Крем BOTANIKAL за нормална кожа 50ml

GARNIER Крем BOTANICAL за нормална кожа 50ml

240 ден

Out of stock

240 ден

GARNIER Крем BOTANICAL за нормална кожа 50ml

Достапност: Нема на залиха SKU: 064047

Опис

GARNIER Крем BOTANICAL за нормална кожа 50ml

Опис: Крем за лице. Хидратантен крем за лице од грозје и 96% природни состојки, подобна е за употреба кај лица со нормална до мрсна кожа. Интензивно хидратира и ја освежува кожата, делувалќи антиоксидантно.
За нормална кожа до мрсна кожа. Дерматолошки тестиран.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 50ml
Упoтребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Полска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: