GARNIER FRESH BVC Дезодоранс 150ml

GARNIER FRESH BVC Дезодоранс 150ml

GARNIER FRESH BVC Дезодоранс 150ml

ден

Out of stock

ден

GARNIER FRESH BVC Дезодоранс 150ml.

Достапност: Нема на залиха SKU: 034591

Опис

GARNIER FRESH BVC Дезодоранс 150ml

Опис: GARNIER FRESH BVC Дезодоранс.

Део спреј, ја деодорира кожата, ја штити, не ги затвара порите.Не содржи алкохол.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 150ml

Употребливо до:  Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Франција.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: