GARNIER EXTREME Дезодоранс 150ml

GARNIER EXTREME Дезодоранс 150ml

GARNIER EXTREME Дезодоранс 150ml

GARNIER EXTREME Дезодоранс 150ml

165 ден

Out of stock

165 ден

GARNIER EXTREME Дезодоранс 150ml

Достапност: Нема на залиха SKU: 023273

Опис

Опис: GARNIER EXTREME Дезодоранс.

Овозможува 48ч заштита, дури и во услови на голема топлина, спорт и стрес и дава пријатен мирис .

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 150ml

Употребливо до:  Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Франција.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: