GARNIER COTON Дезодоранс 150ml

GARNIER COTON Дезодоранс 150ml

GARNIER COTON Дезодоранс 150ml

GARNIER COTON Дезодоранс 150ml

ден

Out of stock

ден

GARNIER COTON Дезодоранс 150ml .

Достапност: Нема на залиха SKU: 033076

Опис

GARNIER COTON Дезодоранс 150ml

Опис: GARNIER COTON Дезодоранс.

Антиперспирант, ја деодорира кожата, ја штити, не ги затвара порите.

Против потење до 48 часа. Не содржи алкохол и парабени.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 150ml

Употребливо до:  Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Франција.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: