GARNIER Фарба за коса 7.1

GARNIER 7.1 Фарба за коса

GARNIER Фарба за коса 7.1

172 ден

Има

172 ден

Достапност: Има SKU: 013051

Опис

GARNIER Фарба за коса 7.1

Опис:  Фарба за коса. Гаринер колор натуралс аши блонд.

Нето:  1/1

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Полска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: