GARNIER Фарба за коса 1

GARNIER 1 Фарба за коса

GARNIER Фарба за коса 1

169 ден

Има

169 ден

Достапност: Има SKU: 013055

Опис

GARNIER Фарба за коса 1

Опис: Фарба за коса Гарниер колор натуралс црна 1.

Нето: 1/1

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло:Полска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: