FROSCH LEMON Абразив 500ml

FROSCH LEMON Абразив 500ml 23956

FROSCH LEMON Абразив 500ml

92 ден

Има

92 ден

Достапност: Има SKU: 023956

Опис

FROSCH LEMON Абразив 500ml

Опис:Течно абразивно средство лимон.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 500ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: