FROSCH LAVANDA Абразив 500ml

FROSCH LAVANDA Абразив 500ml

FROSCH LAVANDA Абразив 500ml

92 ден

Има

92 ден

Достапност: Има SKU: 025304

Опис

FROSCH LAVANDA Абразив 500ml

Опис: Течно абразивно средство лаванда.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 500ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: