FRIKOM Замрзнато жу-жу со сусам 500gr

FRIKOM Замрзнато жу-жу со сусам 500gr

FRIKOM Замрзнато жу-жу со сусам 500gr

FRIKOM Замрзнато жу-жу со сусам 500gr

68 ден

Out of stock

68 ден

FRIKOM Замрзнато жу-жу со сусам 500gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 020631

Опис

FRIKOM Замрзнато жу-жу со сусам 500gr

Опис: FRIKOM Замрзнато жу-жу со сусам 500gr
Состав: пченично брашно, вода, маргарин, сол, сусам.
Нето: 500gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: