FRIKOM Замрзната руска салата 450gr

FRIKOM Замрзната руска салата 450gr

FRIKOM Замрзната руска салата 450gr

FRIKOM Замрзната руска салата 450gr

59 ден

Има

59 ден

FRIKOM Замрзната руска салата 450gr

Достапност: Има SKU: 012702

Опис

FRIKOM Замрзната руска салата 450gr

Oпис: Незамисливо е да се организираат забави,фамилијарни дружења и весели детски родендени без главната ѕвезда на масата, руска салата.Како не би морале да поминувата саати и саати во сецкање за подготовка на оваа позната салата , олеснете си ја работата и искористете го веќе спремниот зеленчук за салатата.Наместо во кујната поминете го времето во опуштање пред доаѓањето на вашите гости.
Состав: Фриком Мешан зеленчук за руска салата се состои од морков и компир исечкани во коцка и грашок.
Нето: 450gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: