FRIKOM Замрзната пченка 450gr

FRIKOM Замрзната пченка 450gr

FRIKOM Zamrznata pcenka 450gr

FRIKOM Замрзната пченка 450gr

63 ден

Има

63 ден

FRIKOM Замрзната пченка 450gr

Достапност: Има SKU: 012701

Опис

FRIKOM Замрзната пченка 450gr

Oпис: Фриком пченката достапна е преку целата година и е едноставна за подготовка.Овој продукт е секогаш присутен во мексичката кујна и е одличен за подготовка на пикантни јадења како месни или зеленчукови комбинациии за тортиљи и такоси. Неопходна состојка на сите летни освежувачки салати и различни тестенини,а исто така може да се подготви и како прилог или крем супа.Можностите се многубројни,а све зависи само од вашата креативност.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 450gr

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: