FRIKOM Замрзната царска мешавина 450gr

FRIKOM Замрзната царска мешавина 450gr

FRIKOM Zamrznata carska mesavina 450gr

FRIKOM Замрзната царска мешавина 450gr

83 ден

Има

83 ден

FRIKOM Замрзната царска мешавина 450gr

Достапност: Има SKU: 040309

Опис

FRIKOM Замрзната царска мешавина 450gr

Oпис: Царската мешавина се состои од цветови на брокула и карфиол, како и морков во брановидни кругови. Едноставна е за подготовка, а воедно и достапна преку целата година. Одлично ќе се согласува како прилог со месни и рибни јадења, а со додаток на сирење и бешамел сос ќе биде вкусно самостојно јадење.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 450gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оцени

Сèуште нема коментари и оцени


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: