FRIKOM Замрзната боранија жолта 450gr

FRIKOM Замрзната боранија жолта 450gr

FRIKOM Замрзната боранија жолта 450gr

FRIKOM Замрзната боранија жолта 450gr

63 ден

Има

63 ден

FRIKOM Замрзната боранија жолта 450gr

Достапност: Има SKU: 020637

Опис

FRIKOM Замрзната боранија жолта 450gr

Oпис: FRIKOM Замрзната боранија жолта 450gr
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 450gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: