FRESKA Овошен јогурт јаг-ван шише 300gr

FRESKA Овошен јогурт јаг-ван шише 300gr

FRESKA Овошен јогурт јаг-ван шише 300gr

FRESKA Овошен јогурт јаг-ван шише 300gr

40 ден

Има

40 ден

FRESKA Овошен јогурт јаг-ван шише 300gr

Достапност: Има SKU: 034275

Опис

FRESKA Овошен јогурт јаг-ван шише 300gr

Опис: Овошен јогурт Фреска јагода
Состав: означен на амбалажата
Нето: 150гр.
Употребливо до: означено на амбалажата.
Земја на потекло: Хрватска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: