PASTEL Француски кроасан со ванила и суво грозје

PASTEL Француски кроасан со ванила и суво грозје

Француско кроасан со ванила и суво грозје

PASTEL Француски кроасан со ванила и суво грозје

50 ден

Има

50 ден

Достапност: Има SKU: 190016

Опис

PASTEL Француски кроасан со ванила и суво грозје

Опис: Француски кроасан со ванила и суво грозје PASTEL

Состав: брашно, сол, квасец, шеќер, путер, млеко, ванила крем, суво грозје, овошен гел.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: