PASTEL Француски кроасан со сирење

PASTEL Француски кроасан со сирење

Француски кроасан со сирење

PASTEL Француски кроасан со сирење

40 ден

Има

40 ден

Достапност: Има SKU: 190010

Опис

PASTEL Француски кроасан со сирење

Опис: Француски кроасан со сирење 100гр.

Состав: млеко, вода, сол, шеќер, путер, квасец, брашно, изварка.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: