PASTEL Француски кроасан со песто и зденка

PASTEL Француски кроасан со песто и зденка

Француски кроасан со песто и зденка

PASTEL Француски кроасан со песто и зденка

50 ден

Има

50 ден

Достапност: Има SKU: 190005

Опис

PASTEL Француски кроасан со песто и зденка

Опис: Француски кроасан со песто и зденка

Состав: брашно, сол, квасец, шеќер, путер, млеко, јајца, песто, зденка.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: