PASTEL Француски кроасан со кашкавал

PASTEL Француски кроасан со кашкавал

Француски кроасан со кашкавал

PASTEL Француски кроасан со кашкавал

50 ден

Има

50 ден

Достапност: Има SKU: 190011

Опис

PASTEL Француски кроасан со кашкавал

Опис: Француски кроасан со кашкавал 100гр.

Состав: Mлеко, вода, сол, шеќер, путер, квасец, брашно, кашкавал .

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: