FRANCK JUBILARNA Кафе 175gr

FRANCK JUBILARNA Кафе 175gr

FRANCK JUBILARNO Кафе 175gr

FRANCK JUBILARNA Кафе 175gr

86 ден

Има

86 ден

FRANCK JUBILARNA Кафе 175gr

Достапност: Има SKU: 057475

Опис

FRANCK JUBILARNA Кафе 175gr

Опис:  Франк кафе

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 175gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: