FRANCK Чај за смирување 40gr

FRANCK Чај за смирување 40gr

FRANCK Чај за смирување 40gr

FRANCK Чај за смирување 40gr

105 ден

Има

105 ден

FRANCK Чај за смирување 40gr

Достапност: Има SKU: 074542

Опис

FRANCK Чај за смирување 40gr

Опис: чај за смирување
Состав: Како што сугерира и неговото име, ги смирува и оживува сетилата од исцрпеност, а нејзината комбинација на витамин Б3 и магнезиум и камилица, мелем од лимон, лаванда и Роуибос е идеална за консумирање по стресен и заморен ден.
Нето: 40gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Хрватска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: