FRANCK Чај за имунитет 40gr

FRANCK Чај за имунитет 40gr

FRANCK Чај за имунитет 40gr

FRANCK Чај за имунитет 40gr

105 ден

Има

105 ден

FRANCK Чај за имунитет 40gr

Достапност: Има SKU: 074545

Опис

FRANCK Чај за имунитет 40gr

Опис: чај за имунитет
Состав: Чајот е комбинација на витамин Ц и цинк, а заедно со лимоновата трева, спираминот и старецот го прават идеален придружник за подигање на нивото на имунитет.
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Нето: 40gr
Земја на потекло: Хрватска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: