FRANCK CAPUCHINO CHOCOLATE 200gr

FRANCK CAPUCHINO CHOCOLATE 200gr

FRANCK CAPUCHINO CHOCOLATE 200gr

FRANCK CAPUCHINO CHOCOLATE 200gr

135 ден

Има

135 ден

FRANCK CAPUCHINO CHOCOLATE 200gr

Достапност: Има SKU: 064448

Опис

FRANCK CAPUCHINO CHOCOLATE 200gr

Опис: Капучино со вкус на чоколадо.

Состав: Инсатнт мешавина во прав за кафе со вкус на чоколадо.

Може да содржи траги од соја.

Да се чува на суво место.

Нето: 200gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: