FOUR ROSES Bourbon Виски 40% 0.7l

FOUR ROSES Bourbon Виски 40% 0.7l

FOUR ROSES Bourbon Виски 40% 0.7l

FOUR ROSES Bourbon Виски 40% 0.7l

1,175 ден

Има

1,175 ден

Достапност: Има SKU: 047025

Опис

FOUR ROSES Bourbon Виски 40% 0.7l

Опис: Фор розес бурбон виски 40%

Нето: 0.7l

Состав: Означено на пакувањето

Употребливо до: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: