Фотокопир Хартија А4 DOUBLE A 100/1

Фотокопир Хартија А4 DOUBLE A 100/1

Фотокопир Хартија А4 DOUBLE A 1100

Фотокопир Хартија А4 DOUBLE A 100/1

63 ден

Има

63 ден

Fotokopir hatija A4 Дабл А 100/1

Достапност: Има SKU: 6006058

Опис

Фотокопир Хартија А4 DOUBLE A 100/1

 

 

Бела хартија А4 формат  за фотокопир, ласер и инк џет принтери.

 

Пакување 100 листа .

 

Земја на потекло: Франција

 

Баркод: 8856976000597

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: