Фотокопир Хартија А4 DOUBLE A 500/1

Фотокопир Хартија А4 DOUBLE A 500/1

Фотокопир Хартија А4 DOUBLE A

Фотокопир Хартија А4 DOUBLE A 500/1

209 ден

Out of stock

209 ден

Fotokopir hartija A4 Дабл А 500/1

Достапност: Нема на залиха SKU: 6000861

Опис

Фотокопир Хартија А4 DOUBLE A 500/1

 

Бела хартија А4 формат  за фотокопир, ласер и инк џет принтери.

 

Пакување 500 листа .

 

Земја на потекло: Тајланд

 

Баркод:8856976000597

1 коментар/и за Фотокопир Хартија А4 DOUBLE A 500/1

  1. Branko

    Zdravo….
    400 ili 500 lista?
    80 gr ?


Внесете коментар и оценка

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: