FORTEKS Магична крпа 32×32

FORTEKS Магична крпа 32×32

FORTEKS Магична крпа 32_32

FORTEKS Магична крпа 32×32

99 ден

Out of stock

99 ден

FORTEKS Магична крпа 32×32

Достапност: Нема на залиха SKU: 010458

Опис

FORTEKS Магична крпа 32×32

Опис: Магична крпа 32*32

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 1/1

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Италија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: