FLORIOL Сончогледово масло 1l

FLORIOL Сончогледово масло 1l

FLORIOL Сончогледово масло 1l

FLORIOL Сончогледово масло 1l

95 ден

Има

95 ден

FLORIOL Сончогледово масло 1l

Достапност: Има SKU: 012182

Опис

FLORIOL Сончогледово масло 1l

Опис: Сончогледово масло Floriol. Рафинирано масло ја јадење збогатено со омега 3 масни киселини.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 1l

Употребливо до: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: