ФЛОМАСТЕРИ – Colorella Star C302 1/12

ФЛОМАСТЕРИ – Colorella Star C302 1/12

ФЛОМАСТЕРИ - Colorella Star C302 1/12

ФЛОМАСТЕРИ – Colorella Star C302 1/12

145 ден

Има

145 ден

Достапност: Има SKU: 071986

Опис

ФЛОМАСТЕРИ – Colorella Star C302 1/12

Опис: Високвалитетни и долготрајни фломастери со округол облик, наменети за цртање и боење на хартија. Врвот на овие фломастери е направен од квалитетни влакна кои не дозволуваат брзо сушење на производот. Јаките и интензивни бои кои ги имаат овие фломастери ја будат и поттикнуваат креативноста во секое дете.

Спакувани се во картонско пакување со 12 различни фломастери.

Земја на потекло: Означено на пкувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: