FITSTEP Роденденска свеќа – 1

FITSTEP Роденденска свеќа – 1

FITSTEP Роденденска свеќа

FITSTEP Роденденска свеќа – 1


39 ден

Има


39 ден

SKU: 502424-1
  • Розева - 1
  • Сина - 1
Поништи

Опис

FITSTEP Роденденска свеќа – 1

Опис: Декоративна роденденска свеќа со број еден.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Роденденска свеќа

Розева – 1, Сина – 1

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: