FIT FRANKENLAND Овошен јогурт 0.1% 500gr

FIT FRANKENLAND Овошен јогурт 0.1% 500gr

FIT FRANKENLAND Овошен јогурт 0.1% 500gr

56 ден

Out of stock

56 ден

FIT FRANKENLAND Овошен јогурт 0.1% 500gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 020418

Опис

FIT FRANKENLAND Овошен јогурт 0.1% 500gr

Опис: Овошен јогурт Фит Франкенланд
Состав: Означено на пакувањето
Нето: 500гр
Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: