Фискални ролни 57/Ф40-25 10/1

Фискални ролни 57/Ф40-25 10/1

Фискални ролни 57/Ф40-25 10/1

199 ден

Има

199 ден

Fiskalni rolni 57/F40-25 10/1

Достапност: Има SKU: 6006950

Опис

Фискални ролни 57/Ф40-25 10/1

 

Фискални термо ролни

 

Димензии:  57 mm x 25 m , Ф 40

 

Нето: 10/1

 

Баркод: 8645872145354

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: