Фискална ролна 57*50

Фискална ролна 57*50

Фискална ролна 57*50

34 ден

Има

34 ден

Достапност: Има SKU: 6007556

Опис

Фискална ролна 57*50

Опис: Термо ролни за фискални каси .Димензии 57мм x 50 метри.

Стандардна фискална ролна за сите познати поризводители на фискални каси во Македонија.

Состав: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: