Фискални ролни 57/Ф57-50 10/1

Фискална ролна 57/Ф57-50 10/1

Фискални ролни 57/Ф57-50 10/1

329 ден

Има

329 ден

Fiskalni rolni 57/F57-50 10/1

Достапност: Има SKU: 6006361

Опис

Фискална ролна 57/Ф57-50 10/1

 

Фискални термо ролни

 

Димензии:  57 mm x 50 m , Ф 57

 

Нето: 10/1

 

Баркод: 3906948575051

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: