Фискална ролна 57/Ф50-35 10/1

Фискална ролна 57/Ф50-35 10/1

Фискална ролна 57/Ф50-35 10/1

259 ден

Има

259 ден

Fiskalna rolna 57/F50 -35 10/1

Достапност: Има SKU: 6006949

Опис

Фискална ролна 57/Ф50-35 10/1

 

Фискални термо ролни

 

Димензии:  57 mm x 35 m , Ф 50

 

Нето: 10/1

 

Баркод: 8645872145651

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: