VICI FISHFINGER Риба 40% 250gr

VICI FISHFINGER Риба 40% 250gr

FISHFINGER Риба 40% 250gr

VICI FISHFINGER Риба 40% 250gr

59 ден

Out of stock

59 ден

FISHFINGER Риба 40% 250gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 012706

Опис

Опис:  FISHFINGER Риба 40%.

Панирани,замрзнати fishfinger.

Состав:  Oзначено на пакувањето.

Нето: 250gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: