FISHERMAN SPEARMINT Бонбони 25gr

FISHERMAN SPEARMINT Бонбони 25gr

FISHERMAN SPEARMINT Бонбони 25gr

45 ден

Out of stock

45 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 062589

Опис

FISHERMAN SPEARMINT Бонбони 25gr

Опис: Фишерман оригинал сперминт

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 25gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: